| Werkende Tijd | 1.5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Huisvestingsmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Kleur | zwart goud, |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Het openen & het sluiten snelheid | 0.2~1 Regelbare Seconden |
|---|---|
| Anti-tailgating | - Ja, dat klopt. |
| Het werk Vochtigheid | 90% (geen Condensatie) |
| Ingangsspanning van de controller | DC24V |
| Grootte | 1200*300*980mm |
| arm lengte | 500~900mm |
|---|---|
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| De Rang van de bescherming | IP32 |
| Doorgangssnelheid | Doorgangssnelheid |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | Rood en Blauw |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-6s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | roestvrij staal 304 |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤90% |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | 304 roestvrij staal |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Relatieve vochtigheid | ≤90% |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Materiaal van Kabinet | 304 roestvrij staal |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Mededeling | RS232 |
| Werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Vleugel | Organisch glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsing en crashbestendig |
| Voordeel | Hoge kwaliteit, service en fabrieksprijs |
| Operatie | Bi-richting |
| Gebruik | Metrostation, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| arm lengte | 500~900mm |
|---|---|
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| De Rang van de bescherming | IP 32 |
|---|---|
| Levertijd | 7 workiing dagen |
| Openingstijd | 1s |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |