| Motor | Het aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Snelheid | 3~5s regelbaar |
| Macht | 150W |
| voltage | AC220V; AC110V |
| toepassing | parkeerterrein |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | Rood en Blauw |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-6s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Maximum Boomlengte | 3 meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | Staal |
| Boomtype | Ronde schuimboom |
| Inputvoltage van Voeding | AC100~240V |
|---|---|
| Openingshoek | 90° |
| Het openen & het sluiten snelheid | 0.2~1 Regelbare Seconden |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Ingangsspanning van de controller | DC24V |
| Inputvoltage van Voeding | AC100~240V |
|---|---|
| Motormacht | 50W |
| Kaartlezer | Identiteitskaart |
| Het openen & het sluiten snelheid | 0.2~1 Regelbare Seconden |
| Grootte | 1200*300*980mm |
| Antibotsings | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Kaartlezer | Identiteitskaart |
| Anti-tailgating | - Ja, dat klopt. |
| Het werk Vochtigheid | 90% (geen Condensatie) |
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| snelheid | 3~5s regelbaar |
| Macht | 150w |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | Rood en Blauw |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-6s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Werkende Tijd | 1.5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Huisvestingsmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Kleur | zwart goud, |
| Toepassing | parkeerterrein |