| kleur | Sinaasappel/Rood/geel/grijs/enz. |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| boomlengte | Max.6m |
| Voeding | AC220/AC110 |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | geel |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Huisvestingskleur | geelgroen |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | Staal |
| Max Boom Length | 8metes |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Huismateriaal | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Armlengte | 500 tot 900 mm |
| Motorisch materiaal | staal en aluminiumlegering |
| Motortype | Brush DC24V |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤ 95% |
| Werkende tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| Boomlengte | Max.8M |
| Antibotsings | ja |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| snelheid | 3~5s regelbaar |
| Macht | 150w |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| snelheid | 3~5s regelbaar |
| Macht | 150w |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Toepassing | parkeerterrein |