| Kleur van behuizing | Goud, Strook, Onyx zwarte, Donkere geel, Jacinth |
|---|---|
| Boomtype | Omheiningsboom |
| Facultatieve Boom | Grote achthoekige boom, schommelingsboom, Omheiningsboom, Vierkante boom, het Doorwaden boom |
| Optionele accessoires | Lijndetector, Infrarode Fotocel, Stroomonderbreker, Adujstable-Wapensteun, Persgolf, Antibotsingsrub |
| Verpakking Details | karton |
| Kleur van behuizing | Goud, Strook, Onyx zwarte, Donkere geel, Jacinth |
|---|---|
| Boomtype | Omheiningsboom |
| Facultatieve Boom | Grote achthoekige boom, schommelingsboom, Omheiningsboom, Vierkante boom, het Doorwaden boom |
| Optionele accessoires | Lijndetector, Infrarode Fotocel, Stroomonderbreker, Adujstable-Wapensteun, Persgolf, Antibotsingsrub |
| Verpakking Details | karton |
| Kleur van behuizing | Goud, Strook, Onyx zwarte, Donkere geel, Jacinth |
|---|---|
| Boomtype | Omheiningsboom |
| Facultatieve Boom | Grote achthoekige boom, schommelingsboom, Omheiningsboom, Vierkante boom, het Doorwaden boom |
| Optionele accessoires | Lijndetector, Infrarode Fotocel, Stroomonderbreker, Adujstable-Wapensteun, Persgolf, Antibotsingsrub |
| Verpakking Details | karton |
| Kleur van behuizing | Goud, Strook, Onyx zwarte, Donkere geel, Jacinth |
|---|---|
| Boomtype | Omheiningsboom |
| Facultatieve Boom | Grote achthoekige boom, schommelingsboom, Omheiningsboom, Vierkante boom, het Doorwaden boom |
| Optionele accessoires | Lijndetector, Infrarode Fotocel, Stroomonderbreker, Adujstable-Wapensteun, Persgolf, Antibotsingsrub |
| Verpakking Details | karton |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | Geel |
| Werkende tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| Boomlengte | Max.6m |
| Antibotsings | Ja |
| Max Motor Power | 300W |
| Het werk temperatuur | -35°C~+85°C |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Maximum Boomlengte | 3 meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | Staal |
| Boomtype | Ronde schuimboom |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kleur | Sinaasappel |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | Staal |
| Max Boom Length | 8 metes |