| Stuwende Kracht | 3kg |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Nominaal vermogen | 36W |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V of 220V |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| Gebruik | Parkeerterreinen/tol poort/weg |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V of 220V |
| Snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| Gebruik | Parkeerterreinen/tol poort/weg |
| Materiaal | staal en aluminium |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Roterende Richting | dubbele richting |
|---|---|
| Drijfmotor | Brushless gelijkstroom-Motor |
| Nominaal vermogen | 36W |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Het Hairline elegantie eindigen | Ja |
|---|---|
| Batterij | Nr |
| Nieuw Product | Ja |
| Maximum steeg wijd | 600mm |
| Dik het huisvesten | Meer dan 1.5mm |
| Huisvestingskleur | Goud, Strook, Onyx zwarte, Donkere geel, Jacinth |
|---|---|
| Boomtype | Facultatief |
| Facultatieve Boom | Grote achthoekige boom, schommelingsboom, Omheiningsboom, Vierkante boom, het Doorwaden boom |
| Facultatieve toebehoren | Lijndetector, Infrarode Fotocel, Stroomonderbreker, Adujstable-Wapensteun, Persgolf, Antibotsingsrub |
| Motor | Veranderlijke frequentiemotor |