| Opening & Closing Speed | 0.2~1 seconds adjustable |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Trumpet | Optional |
| Wing Material | Acrylic or tempered glass |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | roestvrij staal 304 |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤90% |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
|---|---|
| Ce Aprroval | Ja |
| Boomtype | Rechte |
| Functie | Veiligheid |
| Facultatieve Controle | Ja |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Voltage | 110v 220v |
|---|---|
| Motor | AC Motor |
| macht | 120w |
| Beschermingsrang | IP55 |
| Boomtype | srtaight |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Vleugel | Organisch Glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsings |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit & Fabrieksprijs |
| Verrichting | Bi-richting |
| Gebruik | Metro Post, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |