| materiaal van huisvesting | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Steegbreedte | 500mm~900mm |
| Motortype | DC24V; Borstel |
| spanning | AV220/AC110V |
| Stroomsnelheid | 30~40 personen per minuut |
| Motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
|---|---|
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Huisvestingsafmeting | 1000*160*680mm |
| spanning | 110V/220V, 50/60Hz |
| (Facultatieve) wapenlengte | 500900mm |
| materiaal van huisvesting | 210/304 Roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte van huisvesting | 2.0mm |
| Afmeting van Huisvesting (L*W*H mm) | 2800*1813*2400 |
| lengte van pool | 610mm |
| Nettogewicht | 500 KG |
| Motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
|---|---|
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Huisvestingsafmeting | 1000*160*680mm |
| spanning | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
| (Facultatieve) wapenlengte | 500900mm |
| uitrekken-uit klepbreedte | 275mm |
|---|---|
| de maximum steegbreedte | 900mm |
| Motorvoltage | DC12V |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | in 5 werkdagen |
| uitrekken-uit klepbreedte | 275mm |
|---|---|
| de maximum steegbreedte | 900mm |
| Motorvoltage | DC12V |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | in 5 werkdagen |
| Motortype | DC 12V |
|---|---|
| Openingstijd | 0.5s |
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| maximum steegbreedte | 900mm |
| Motortype | DC 12V |
|---|---|
| Openingstijd | 0.5s |
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| maximum steegbreedte | 900mm |
| Motortype | DC 12V |
|---|---|
| Openingstijd | 0.5s |
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| maximum steegbreedte | 900mm |
| Motortype | DC 12V |
|---|---|
| Openingstijd | 0.5s |
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| maximum steegbreedte | 900mm |