| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| boomlengte | Max.6m |
| model | WJCB02H |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Boomlengte | Max.6m |
|---|---|
| Antibotsings | JA |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Kleur | Sinaasappel |
| Boomlengte | Max.6m |
|---|---|
| Antibotsings | JA |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Kleur | Zwart |
| Productnaam | Klepbarrière |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Type | enige kern & dubbele kern |
| Werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Garantie | 12 maanden |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Voeding | 220V±10%, 110V± 10% |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Nominaal vermogen | 50W |
| Productnaam | Klepbarrière |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Type | enige kern; dubbele kern |
| Garantie | 12 maanden |
| Richting | (Facultatieve) één of bi-Richting |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| certificaat | ISO9001: 2008 |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Geschatte Macht | 36W |
|---|---|
| Drijfmotor | Brushless gelijkstroom-Motor |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Het werk Temperatuur | - 40°C~55°C |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Vorm | Brug-type |
| Volt | 220V /110V |
| Geschatte Macht | 36W |
| Roataingsrichting | Dubbele Richting |
| Werkende milieu | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | - 40°C~55°C |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |