| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Roterende Richting | tweerichtings |
| Betaling | T / T, western union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| naam | Driepootmechanisme |
|---|---|
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
| lengte van pool | lengte van pool |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Werkende milieu | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Voeding | gelijkstroom-motor |
|---|---|
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| naam | Turnstile van de verticaal-typedriepoot |
| Nominaal vermogen | 36W |
| frequentie | 50/60HZ |
| functuion | Volledige Automatisch |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Garantie | 1 jaar |
| Mededeling | RS485 |
| Naam | Driepootturnstile |
| Levensduur | 3 miljoen keer |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Openingshoek | 90° |
| Het werk Vochtigheid | 90% (geen Condensatie) |
| IP Classificatie | IP54 |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam | Volledige Hoogteturnstile |
| Voeding | AC220V/110V |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver |
| naam | Driepootmechanisme |
|---|---|
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| frequentie | 50/60HZ |
| Werkende milieu | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Openingshoek | 90° |
|---|---|
| Inputvoltage van Voeding | AC100~240V |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Het werk Vochtigheid | 90% (geen Condensatie) |
| Motorvermogen | 50W |
| Snelheid | 0.5s |
|---|---|
| Poorttype | transparant |
| Installeer Fotocel | Ja |
| Op maat | Optionele |
| Het sluiten/openingstijd | Verstelbare |