| Lengte van Pool | 490mm |
|---|---|
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| stuwende kracht | 3kg |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Vorm | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Geschatte Macht | 50W |
| Roataingsrichting | Dubbele Richting |
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Geschatte macht | 50W |
| Drijfmotor | Borstelgelijkstroom Motor |
| Vorm | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Geschatte Macht | 36W |
| Roataingsrichting | Dubbele Richting |
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Vorm geven aan | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Nominaal vermogen | 50W |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Frequentie | 50HZ/60HZ |
| huisvestingsmateriaal | roestvrij staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | volledige automatisch |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 2-5 werkdagen |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Loopsnelheid | 2-6S Regelbaar |
|---|---|
| De Lengte van het barrièrewapen | 3-6 meters |
| Relatieve luchtvochtigheid | 30%~80%, geen condensatie |
| Het voltage van de controlemechanismeinput | DC24V±10%, 15A |
| Werktemperatuur (motor) | -35℃~ + 80℃ |
| Het voltage van de voedinginput | AC110±10%, of AC220V±10% |
|---|---|
| MTBF | 5.000.000 keer |
| Wapenmateriaal | Aluminiumlegering |
| Het voltage van de controlemechanismeinput | DC24V±10%, 15A |
| Loopsnelheid | 2-6S Regelbaar |