| Boomtype | Omheiningsboom |
|---|---|
| spanning | AC 110V of 220V |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur van behuizing | geel-wit |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Kleur van behuizing | Geelgroen |
|---|---|
| Boomtype | Rechte boom |
| Optionele accessoires | Antibotsingsrubber |
| spanning | AC 110V of 220V |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Kleur van behuizing | donker grijs + lichtgrijs |
|---|---|
| Boomtype | Omheiningsboom |
| Optionele accessoires | Infrarode Fotocel |
| spanning | AC 110V of 220V |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | Het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | Black |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Huisvestingskleur | geelgroen |
| Boomtype | omheiningsboom |
|---|---|
| Voltage | AC110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Huisvestingskleur | geelgroen |
| Boomtype | omheiningsboom |
|---|---|
| voltage | AC 110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (Aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Huisvestingskleur | Geelgroen |
| kracht | op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
| Snelheid | 1.5s~4s regelbaar |
| Materiaal | Staal |
| macht | 300W |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | geel |