| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| kleur | Optionele |
|---|---|
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
| Maximum Boomlengte | 8m |
| Levensduur | 5 miljoen keer |
| kracht | op zwaar werk berekend |
| Pakket | kartondoos of houten doos |
|---|---|
| boomlengte | 6M |
| het voorjaar | De saldolente |
| Snelheid | 3s, 6s |
| Motor | AC-motor |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Productnaam | boombarrière |
| voeding | 50/60HZ, AC 220±10% |
| Garantie | 1 jaar |
| Armmateriaal | Aluminiumlegering |
| Huisvestingskleur | Facultatief |
|---|---|
| Huisvestingsafmeting | 405*1050*335mm |
| 20ft container | 100set |
| Wapentype | Rond wapen, schommelingswapen, Omheiningswapen, Achthoekig wapen, enz. |
| Verpakking Details | kartonpakketten |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Voltage | AC110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Huisvestingskleur | geelgroen |
| materiaal van huisvesting | Strijkijzer |
|---|---|
| Snelheid van motor | 1s, 1.8s, 3s, 6s |
| Maximum Boomlengte | 6M |
| Standaardkleur | Oranje |
| standaard pakket | kartonverpakking |
| Materiaal | staal |
|---|---|
| Kleur | Gele sinaasappel, |
| Productnaam | Boombarrière |
| Garantie | 1 jaar |
| boomlengte | Max.6m |