| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Verpakking Details | karton /wooden |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Verpakking Details | karton /wooden |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | opvlammend goud |
| Toepassing | parkeerterrein |
| snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| Nettogewicht | 50kg |
|---|---|
| spanning | AC220V, AC110V |
| Snelheid | 1.5/3/6 tweede |
| Functie | handversie |
| Nominaal vermogen | 120W |
| Nettogewicht | 59kg |
|---|---|
| Brutogewicht | 64kg |
| Boomkleur | Red&white |
| Snelheid | 6s |
| Boomtype | schermende boom |
| Materiaal | staalhuisvesting |
|---|---|
| Manuakversie | Ja |
| kleur | Zilver |
| Het koelen - ventilator | Ja |
| Communicatie module | RS 485 |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Maximum Boomlengte | 8 metes |