| Boomlengte | Max.6m |
|---|---|
| Antibotsings | JA |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Kleur | Zwart |
| Boomlengte | Max.6m |
|---|---|
| Antibotsings | JA |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Kleur | Zwart |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | Rood en Blauw |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-6s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Huisvestingskleur | geelgroen |
|---|---|
| Boomtype | rechte boom, omheiningsboom |
| Facultatieve Toebehoren | Lijndetector, Infrarode Fotocel, enz. |
| Voltage | AC110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Boomtype | Rechte giek / drijvende giek |
|---|---|
| Spanning | Wisselstroom 110V-265V |
| Lengte van de giek | Max 6m (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur behuizing | Goud |
| Type | Automatische Barrier |
|---|---|
| Werkende Tijd | 1s, 3s, 6s |
| boomlengte | 3m, 4.5m, 6m |
| motormateriaal | Matrijs-Casted aluminiumlegering |
| Boomtype | Gearticuleerde boom |
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |