| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Snelheid | 1.5, 3s, 6s |
| Materiaal | Staal |
| macht | 80W |
| Standaardkleur | Geel; Sinaasappel; Grijs |
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Snelheid | 1.5, 3s, 6s |
| Materiaal | Staal |
| macht | 80W |
| Standaardkleur | Geel; Sinaasappel; Grijs |
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Snelheid | 1.5, 3s, 6s |
| Materiaal | Staal |
| macht | 80W |
| Standaardkleur | Geel; Sinaasappel; Grijs |
| Behuizing | Staal |
|---|---|
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
| kleur | Optionele |
| Maximum Boomlengte | 8 metes |
| Motor | AC-motor |
|---|---|
| Snelheid | 3s, 6s |
| Maximum Boomlengte | 6M |
| Fotocel | draagbaar |
| Lijndetector | draagbaar |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| Open/dichte snelheid | 1.5-6S |
|---|---|
| boomlengte | pas volgens vlek aan |
| Behuizing | Vloeistaal met kleurenpoeder |
| wapenmateriaal | Aluminium |
| Motor | torsiemotor |