| kleur | Sinaasappel/Rood/geel/grijs/enz. |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| boomlengte | Max.6m |
| Voeding | AC220/AC110 |
| Certificering | CE ISO SGS |
|---|---|
| boomlengte | Max.6m |
| kabinetsgewicht | 55kg |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| boomlengte | Max.6m |
| Nominaal vermogen | 300W |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Toepassing | Parkeerterreinen, tolpoorten |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | Staal |
| Max Boom Length | 8metes |
| materiaal van huisvesting | Strijkijzer |
|---|---|
| Snelheid van motor | 1s, 1.8s, 3s, 6s |
| Maximum Boomlengte | 6M |
| Standaardkleur | Oranje |
| standaard pakket | kartonverpakking |
| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| boomlengte | Max.6m |
| Antibotsings | Ja |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| snelheid | 3~5s regelbaar |
| Macht | 150w |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| productnaam | Boombarrière |
| Materiaal | Roestvrij staal en aluminiumprofiel |
| Garantie | 1 jaar |
| Boomlengte | Max.6m |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
|---|---|
| Hoge Plicht | Ja |
| Deel Module mee | Ja |
| Automatische Gates | Ja |
| Gebeëindigde huisvesting | met een laag bedekt poeder |
| Materiaal van huisvesting | Zuivel |
|---|---|
| Snelheid van motor | 1.8s, 3s, 6s |
| Maximale lengte van de boom | 6m |
| Standaardkleur | Blauw, Oranje en Wit |
| Standaardpakket | kartonnen verpakking |