| Motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | Rechtstreeks, het vouwen, het schermen |
| Huisvestingsmateriaal | roestvrij staal 304 |
| Kleur | geel |
| Motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | Rechtstreeks, het vouwen, het schermen |
| Huisvestingsmateriaal | roestvrij staal 304 |
| Kleur | Geel |
| Boomtype | Rechte giek / drijvende giek |
|---|---|
| Spanning | Wisselstroom 110V-265V |
| Lengte van de giek | Max 6m (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur behuizing | Goud |
| Boomlengte | Max.6m |
|---|---|
| Antibotsings | JA |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Kleur | Sinaasappel |
| Versnelling | 3S; 6S |
|---|---|
| Kleur | oranje |
| Motorisch materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Maximale lengte van de boom | 6 metes |
| Com-Interface | RS485 |
| Boomlengte | Max.6m |
|---|---|
| Antibotsings | JA |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Kleur | Sinaasappel |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | Rood en Wit |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-6s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| kracht | op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
| Snelheid | 1s, 1.8s, 3s, 6s |
| Huisvesting | Staal |
| macht | 80W |
| Huisvestingskleur | geelgroen |
|---|---|
| Boomtype | rechte boom, omheiningsboom |
| Facultatieve Toebehoren | Lijndetector, Infrarode Fotocel, enz. |
| Voltage | AC 110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Maximum Boomlengte | 8 metes |