| Materiaal | Poeder met een laag bedekt staal |
|---|---|
| MTBF | 10.000.000 keer |
| Stroomvoorziening | AC220V/110V |
| Werktemperatuur | -30℃~+75℃ |
| Controlemodus | Afstandsbediening |
| motor material | aluminum alloy |
|---|---|
| operating time | 3s, 6s |
| boom type | straight, folding, fencing |
| housing material | 304 stainless steel |
| Color | Yellow |
| Beschermingsniveau | IP54 |
|---|---|
| Communicatie-interface | RS485, RJ45 |
| De Lengte van het barrièrewapen | 34M |
| MTBF | 10.000.000 keer |
| Stroomvoorziening | AC220V/110V |
| Boomtype | 90 graden inklapbare giek |
|---|---|
| Spanning | Wisselstroom 110V-265V |
| Gieklengte | Max 6m (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur behuizing | Goud |
| Boomtype | Rechte giek / drijvende giek |
|---|---|
| Spanning | Wisselstroom 110V-265V |
| Lengte van de giek | Max 6m (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Boomlengte | Max. 4.1m |
|---|---|
| Antibotsings | JA |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Kleur | Grijs |
| Maximum Boomlengte | 3 meters |
|---|---|
| Voltage | 110V/220V |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | Staal |
| Boomtype | Ronde schuimboom |
| Motormateriaal | aluminium legering |
|---|---|
| Bedrijfstijd | 3s, 6s |
| Boomtype | Rechtstreeks, het Vouwen, het Schermen |
| Materiaal behuizing | 304 roestvrij staal |
| Kleur | Geel |
| Motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | Rechtstreeks, het vouwen, het schermen |
| Huisvestingsmateriaal | roestvrij staal 304 |
| Kleur | Geel |
| De Beweging van het barrièrewapen | Bi-richting |
|---|---|
| MTBF | 10.000.000 keer |
| Materiaal | Poeder met een laag bedekt staal |
| Motor | Dc-borstelloze motor |
| Gewicht | 60kg |