| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | volledige automatisch |
| spanning | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Vleugel | Organisch Glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsings en schokveilig |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit, de Dienst & Fabrieksprijs |
| Verrichting | Bi-richting |
| Gebruik | Metro Post, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| OEM Prodcut | Ja |
|---|---|
| Metro Toepassing | Ja |
| Productmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Vervangstukken Changement | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Type | enige kern of dubbele kern |
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Garantie | 12 maanden |
| Richting | (Facultatieve) één of bi-Richting |
| Productnaam | Klepbarrière |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Type | enige kern; dubbele kern |
| werkomgeving | Binnen of openlucht |
| Garantie | 12 maanden |
| vorm | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Geschatte macht | 36w |
| frequentie | 50Hz/60Hz |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Huisvestingsmateriaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Max Width-lengte | 900mm |
| Vleugel dichte/openingssnelheid | 1S |
| Pairmaterial vleugel 8 | Hars, of pvc |
| Doorgangssnelheid | 30-40/min |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
| geschatte macht | 36W |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Frequentie | 50/60Hz |