| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Roterende Richting | tweerichtings |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte | 2.0mm |
| Dimensie | 1630*1500*2300 mm |
| Pool-lengte | 610 mm |
| Stuwende Kracht van Pool | 3 kg |
| Motor Power | 50W |
|---|---|
| Swing Barrier Features | Swinging arm for passage control |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Access Management | Efficient pedestrian and vehicle access management |
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | FOB- EXW, CIF |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Gebeëindigde huisvesting | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Klepsnelheid | Verstelbare |
| Klepmateriaal | Oganicglas |
| Infrarode Fotocel | Ja |
| Beveiliging Gate | Ja |
| Width of Passage | 600~1100mm (a pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material of CAluminum Alloyabinet | Aluminum Alloy |
| Working Voltage of Motor | DC24V |
| Communication | RS485 |
| Huisvesting | EERSTE 304 |
|---|---|
| Met Alarm | Ja |
| OEM/OEM | Toegelaten |
| Poortlengte | 300 mm |
| Passage Wideth | 600 mm |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | FOB- EXW, CIF |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | FOB- EXW, CIF |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Card Reader | Beschikbaar |
|---|---|
| Vleugelkleur | rood |
| Verrichtingstijd | 1s |
| Garantie | 1 jaar |
| Alarm | Beschikbaar |