| materiaal van motor | staal en aluminiumlegering |
|---|---|
| Type | volledig-automatisch |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Security | High security by preventing unauthorized entry |
| DC12V Backup Battery | Optional |
| Motor Power | 50W |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
|---|---|
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Roterende Richting | tweerichtings |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Roterende Richting | tweerichtings |
| Doorgangssnelheid | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Lengte van Pool | 490mm |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| stuwende kracht | 3kg |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Naam van het product | Volledige Hoge turnstile poort |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | volledige automatisch |
| Werkende milieu | binnen/openlucht |
| Behuizing | 304/202/het koude rollen geschilderd ijzer |
|---|---|
| Type | automatische draaihek |
| Access Control System | Ja |
| Opties | Kies/verdubbel routeway uit |
| Pakket | Houten |
| Behuizing | 304/202/het koude rollen geschilderd ijzer |
|---|---|
| Type | automatische draaihek |
| Access Control System | Ja |
| Opties | Kies/Dubbele Richting uit |
| Pakket | Houten |
| spanning | 110V/220V |
|---|---|
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Naam van het product | Tourniquet |