| Dichte Openingstijd | 0.5s |
|---|---|
| Gebeëindigde huisvesting | Roestvrij Staal |
| Klepsnelheid | Verstelbare |
| Klepmateriaal | Oganicglas |
| Infrarode Fotocel | Ja |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Functie | Infrarood Anti-pinch |
|---|---|
| naam | De Poort van de schommelingsbarrière |
| Motormacht | 50W |
| Levensduur | 3 miljoen keer |
| Het werk Vochtigheid | 90% (geen Condensatie) |
| Inputvoltage van Voeding | AC100~240V |
|---|---|
| Ingangsspanning van de controller | DC24V |
| Antibotsings | - Ja, dat klopt. |
| Anti-tailgating | - Ja, dat klopt. |
| Werktemperatuur | -35℃ ~ +80℃ |
| materiaal van huisvesting | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Het terugstellentijd | 3S |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| De Rang van de bescherming | IP 32 |
| Lopende Tijd | 1s |
| Het openen/sluitingstijd | 0.5s |
|---|---|
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| Vleugeltype | transparant |
| richting | Dubbele |
| Veiligheidstoegang | Ja |
| Poortmateriaal | PVC |
|---|---|
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| verrichtingssnelheid | Verstelbare |
| Snelle snelheid | 1s |
| Openlucht met schuilplaats | Yer |
| Poortmateriaal | PVC |
|---|---|
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| Nettogewicht | 140kg |
| Snelle snelheid | 1s |
| Maximum Breedte van Passage | 900mm |
| Het werk Vochtigheid | 90% (geen Condensatie) |
|---|---|
| Ingangsspanning van de controller | DC24V |
| Functie | Infrarood Anti knijp |
| Inputvoltage van Voeding | AC100~240V |
| Het openen & het sluiten snelheid | 0.2~1 Regelbare Seconden |
| Huisvestingskleur | De strook, kan aangepast kleuren |
|---|---|
| Huisvestingsafmeting | 362*325*1030mm |
| Voordeel | 1.5/3S of 3/6S stellen vrij samen |
| 20ft container | 120set |
| Snelheid | 1.5-6s |