| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Motorspanning | DC12V |
|---|---|
| Roterende Richting | tweerichtings |
| Vochtigheidstemperatuur | 95% |
| Ondersteuningssysteem | Gezichtsherkenning, IC/ID-kaart, vingerafdruk |
| Communicatiepoort | RS232 |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Roterende Richting | Dubbele Richting |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| vorm | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Geschatte macht | 36w |
| frequentie | 50Hz/60Hz |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Materiaal van huisvesting | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Dikte van huisvesting | 1.50mm |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Frequentie | 50/60Hz |
| geschatte macht | 36W |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Vorm | Brug-type |
| Volt | 220V /110V |
| Geschatte Macht | 36W |
| Roataingsrichting | Dubbele Richting |
| Stuwende Kracht | 3kg |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Nominaal vermogen | 36W |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| arm lengte | 500~900mm |
|---|---|
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |