| Motortype | Gelijkstroom 24V, BORSTEL |
|---|---|
| Openingstijd | 1s |
| De Rang van de bescherming | IP 32 |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Motortype | Gelijkstroom 24V, BORSTEL |
|---|---|
| Openingstijd | 1s |
| De Rang van de bescherming | IP 32 |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Mededeling | RS485 |
| naam | Driepootmechanisme |
|---|---|
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| frequentie | 50/60HZ |
| Werkende milieu | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
|---|---|
| geschatte macht | 36W |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Frequentie | 3kg |
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |