| Naam | Driepootturnstile |
|---|---|
| Driepootturnstile | Gelijkstroom-Motor |
| geschatte macht | 36W |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| stuwende kracht | 3kg |
| Betaling | T / T, western union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| naam | Driepootmechanisme |
|---|---|
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
| lengte van pool | lengte van pool |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Werkende milieu | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| certificaat | ISO. SGS |
|---|---|
| Het terugstellentijd | 2s |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| De Rang van de bescherming | IP 32 |
| Lopende Tijd | 0.5s |
| Voeding | gelijkstroom-motor |
|---|---|
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| naam | Turnstile van de verticaal-typedriepoot |
| Nominaal vermogen | 36W |
| frequentie | 50/60HZ |
| functuion | Volledige Automatisch |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Garantie | 1 jaar |
| Mededeling | RS485 |
| Naam | Driepootturnstile |
| Voltage | 110v/220v |
|---|---|
| Roterende Richting | Dubbele Richting |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| productnaam | Turnstile |
| Naam | Halfautomatische Driepootturnstile |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal 304 |
| arm lengte | 500~900mm |
|---|---|
| Motortype | Borstel DC24V |
| De Rang van de bescherming | IP32 |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Behuizing | Roestvrij staal 304 |
| Motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
|---|---|
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Huisvestingsafmeting | 1000*160*680mm |
| spanning | 110V/220V, 50/60Hz |
| (Facultatieve) wapenlengte | 500900mm |