| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | FOB- EXW, CIF |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Motortype | Gelijkstroom 24V, BORSTEL |
|---|---|
| Openingstijd | 1s |
| De Rang van de bescherming | IP 32 |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Mededeling | RS485 |
| Dichte Openingstijd | 0.5s |
|---|---|
| Gebeëindigde huisvesting | Roestvrij Staal |
| Klepsnelheid | Verstelbare |
| Klepmateriaal | Oganicglas |
| Infrarode Fotocel | Ja |
| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |
| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |
| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |
| Dichte Openingstijd | 0.5s |
|---|---|
| Gebeëindigde huisvesting | Roestvrij Staal |
| Klepsnelheid | Verstelbare |
| Klepmateriaal | Oganicglas |
| Veiligheidsproduct | Ja |
| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |
| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |