| Kleur van behuizing | geel-wit |
|---|---|
| Boomtype | Rechte boom |
| spanning | AC 110V of 220V |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Kleur van behuizing | Oranje |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| Materiaal | staalhuisvesting |
| Vleugel | organisch glas |
|---|---|
| Motor | DC12V |
| Functie | Antibotsings en Schokveilig |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit, de Dienst & Fabrieksprijs |
| Verrichting | Bi-richting |
| Het openen/sluitingstijd | 0.5s |
|---|---|
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| Vleugeltype | transparant |
| richting | Dubbele |
| Veiligheidstoegang | Ja |
| Poortmateriaal | PVC |
|---|---|
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| verrichtingssnelheid | Verstelbare |
| Snelle snelheid | 1s |
| Openlucht met schuilplaats | Yer |
| Poortmateriaal | PVC |
|---|---|
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| Nettogewicht | 140kg |
| Snelle snelheid | 1s |
| Maximum Breedte van Passage | 900mm |
| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| richting | bi-richting |
| spanning | 110v, 220V |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Lopende tijd | 6s |
| Kleur | oranje |
|---|---|
| Toepassing | Parkeerplaats |
| Boomlengte | Max.4m |
| Werktemperatuur | -40°C-75°C |
| De looptijd | 0.6 sec. |
| Verpakking Details | karton, houten doos |
|---|---|
| Levertijd | 1-20 Dagen |
| Betalingscondities | T / T, L / C, Western Union |
| Levering vermogen | 5000 eenheden/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | karton, houten doos |
|---|---|
| Levertijd | 1-20 Dagen |
| Betalingscondities | T / T, L / C, Western Union |
| Levering vermogen | 5000 eenheden/week |
| Plaats van herkomst | China |