| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
|---|---|
| Breedtelengte | 500--900MM |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 dagen na betaling die worden ontvangen |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Breedtelengte | 500MM--900MM |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na betaling die worden ontvangen |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 1.000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Motortype | DC 12V |
|---|---|
| Openingstijd | 0.5s |
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| maximum steegbreedte | 900mm |
| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| Boomtype | omheining 3 |
| boomlengte | Max.6m |
| Antibotsings | Ja |
| Gebruik | parkeerterreinen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC220V/110V |
| Mededeling | RS485 |
| Werkomgeving | Binnen of Openlucht |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Breedtelengte | 500--900MM |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na betaling die worden ontvangen |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Boomtype | Rechte ronde boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | goud |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 0,3 MAXIMUM seconden |
| MTBF | 8.000.000 keer |
| Behuizing | EERSTE 304 |
|---|---|
| Poortlengte | 300 mm |
| Passsage Wideth | 600 mm |
| Vleugelmateriaal | arylic |
| Pakket | Houten |
| Frequentie | 50/60HZ |
|---|---|
| Stuwende kracht | 3kg |
| Werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| lengte van pool | 490mm |