| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
|---|---|
| Ce Aprroval | Ja |
| Boomtype | Rechte |
| Automatische poort | Ja |
| Facultatieve Controle | Ja |
| Motortype | DC 12V |
|---|---|
| Openingstijd | 0.5s |
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| maximum steegbreedte | 900mm |
| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| Boomtype | omheining 3 |
| Prestaties | EXCELLENT |
| Leven | meer dan 5 miljoen |
| Gebruik | parkeerterreinen |
| operating time | 0.9-5s |
|---|---|
| boom type | 3 fence |
| Boom Length | Max.6m |
| Lifetime | more than 5 million |
| Usage | Parking lots |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Verwijd Vleugel | Ja |
|---|---|
| Aangepast product | Ja |
| Lopende Tijd | 1s |
| Goed materiaal | 304 roestvrij staal |
| Heb Embleem | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
|---|---|
| Snelle snelheid | Ja |
| Deel Modual mee | Ja |
| Veiligheidspoort | Ja |
| Gebeëindigde huisvesting | met een laag bedekt poeder |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
|---|---|
| Ce Aprroval | Ja |
| Boomtype | Rechte |
| Automatische poort | Ja |
| Auto-omgekeerde | Ja |
| Hand, Semi of volledig-Automatisch | volledig-automatisch |
|---|---|
| materiaal van huisvesting | 304 roestvrij staal |
| Dikte van huisvesting | 1.5mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Rotaingsrichting | dubbele richting |