| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | Geel |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | Geel |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | Geel |
| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| Boomtype | LEIDENE vierkante boom |
| Prestaties | EXCELLENT |
| Leven | meer dan 5 miljoen |
| Gebruik | parkeerterreinen |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal 304 |
| Doorgangssnelheid | 30~40 persoon/min |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-30 dagen |
| Betalingscondities | Franco fabriek |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Arm Length | 450mm |
|---|---|
| Steeg Wideth | 900mm |
| Vleugelmateriaal | Hars, of pvc |
| Motor | DV12V |
| Protactionrang | IP32 |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | FOB- EXW, CIF |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 1.000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
|---|---|
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Huisvestingsafmeting | 1000*160*680mm |
| spanning | 110V/220V, 50/60Hz |
| (Facultatieve) wapenlengte | 500900mm |