| Semi of volledig-Automatisch | Semi-automatische |
|---|---|
| materiaal van huisvesting | 304 roestvrij staal |
| Dikte van huisvesting | 1.5mm |
| Afmeting van huisvesting | 1235*280*1000 |
| Nettogewicht | 1235*280*1000 |
| arm lengte | 500~900mm |
|---|---|
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Naam van het product | Klepbarrière |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Stroomvoorziening | AC220V/110V |
| Type | Volledig automatische schuifwielpoort |
| Werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | volledige automatisch |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 2-5 werkdagen |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC220V |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Naam van het product | Volledige Hoge turnstile poort |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | volledige automatisch |
| Werkende milieu | binnen/openlucht |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| spanning | 110V/220V |
|---|---|
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Naam van het product | Tourniquet |