| stuwende kracht | Gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Naam | Driepootturnstile |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| geschatte macht | 36W |
| Naam | Driepootturnstile |
|---|---|
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| geschatte macht | 36W |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
| Naam | Driepootturnstile |
| geschatte macht | 36W |
| Roterende richting | geschatte macht |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Roterende Richting | tweerichtings |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC220V/110V |
| Mededeling | RS485 |
| Werkomgeving | Binnen of Openlucht |
| Huisvesting Matetial | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Werkomgeving | Binnen/openlucht |
| huisvestingsmateriaal | roestvrij staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | volledige automatisch |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 2-5 werkdagen |