| Huismateriaal | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Armlengte | 500 tot 900 mm |
| Motorisch materiaal | staal en aluminiumlegering |
| Motortype | Brush DC24V |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤ 95% |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie, L/C, Western Union |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie, L/C, Western Union |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| De Rang van de bescherming | IP 32 |
|---|---|
| Levertijd | 7 workiing dagen |
| Openingstijd | 1s |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| geschatte macht | 50W |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Stuwende Kracht van Pool | 3kg |
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Lengte van Pool | 490mm |
|---|---|
| stuwende kracht | 3kg |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | - 40°C~55°C |
|---|---|
| Werkende milieu | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| frequentie | 50/60HZ |
| lengte van pool | 490mm |
|---|---|
| Stuwende Kracht van Pool | 3kg |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| frequentie | 50/60HZ |
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 50W |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| frequentie | 50/60HZ |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Behuizing | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| arm lengte | 500~900mm |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |