| arm lengte | 500~900mm |
|---|---|
| Behuizing | Roestvrij staal 304 |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| De Rang van de bescherming | IP32 |
| Doorgangssnelheid | Doorgangssnelheid |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | roestvrij staal 304 |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Mededeling | RS232 |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Naam van het product | Volledige Hoge turnstile poort |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | volledige automatisch |
| Werkende milieu | binnen/openlucht |
| Motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
|---|---|
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Huisvestingsafmeting | 1000*160*680mm |
| spanning | 110V/220V, 50/60Hz |
| (Facultatieve) wapenlengte | 500900mm |
| Poortmateriaal | PVC |
|---|---|
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| Nettogewicht | 140kg |
| Snelle snelheid | 1s |
| Maximum Breedte van Passage | 900mm |
| Motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
|---|---|
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Huisvestingsafmeting | 1000*160*680mm |
| spanning | 110V/220V, 50/60Hz |
| (Facultatieve) wapenlengte | 500900mm |
| Motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
|---|---|
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Huisvestingsafmeting | 1000*160*680mm |
| spanning | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
| (Facultatieve) wapenlengte | 500900mm |
| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Breedtelengte | 500MM--900MM |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na betaling die worden ontvangen |
| De Rang van de bescherming | IP32 |