| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
|---|---|
| Het werk temperatuur | - 40°C~55°C |
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Het werk Voltage van Motor | DC12V |
| Behuizing | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| De Rang van de bescherming | IP32 |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Behuizing | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| arm lengte | 500~900mm |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | FOB- EXW, CIF |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Roterende Richting | dubbele richting |
|---|---|
| frequentie | 50/60HZ |
| Stuwende Kracht | 3kg |
| Werkende milieu | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| frequentie | 50/60HZ |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie, L/C, Western Union |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie, L/C, Western Union |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| De Rang van de bescherming | IP 32 |
|---|---|
| Levertijd | 7 workiing dagen |
| Openingstijd | 1s |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |