| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | wit en blauw |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6m (aangepast) |
| Boomtype | Rechte ronde boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | Sinaasappel |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 0,3 MAXIMUM seconden |
| MTBF | 8.000.000 keer |
| Werkende Tijd | 1.5S~6S |
|---|---|
| Boomtype | rechte vouwheining |
| Huismateriaal | Staal met poederdeklaag |
| Kleur | Zwart goud, |
| Sollicitatie | Parkeerplaats |
| Werkende Tijd | 1.5S~6S |
|---|---|
| Boomtype | rechte vouwheining |
| Huismateriaal | Staal met poederdeklaag |
| Kleur | Zwart goud, |
| Sollicitatie | Parkeerplaats |
| Werkende Tijd | 1.5S~6S |
|---|---|
| Boomtype | rechte vouwheining |
| Huismateriaal | Staal met poederdeklaag |
| Kleur | Zwart goud, |
| Sollicitatie | Parkeerplaats |
| Werkende Tijd | 1.5S~6S |
|---|---|
| Boomtype | rechte vouwheining |
| Huismateriaal | Staal met poederdeklaag |
| Kleur | Zwart goud, |
| Toepassing | Parkeerplaats |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | geel |
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Snelheid | 1.5~5s regelbaar |
| macht | 150W |
| spanning | AC220V; AC110V |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| boomlengte | Max.6m |
| Antibotsings | Ja |
| Gebruik | parkeerterreinen |
| kleur | Opvlammende strook, Opvlammend goud |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Huisvestingskleur | geelgroen |