| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | wit en blauw |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | wit en blauw |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6m (aangepast) |
| Werkende Tijd | 1.5S~6S |
|---|---|
| Boomtype | rechte vouwheining |
| Huismateriaal | Staal met poederdeklaag |
| Kleur | Zwart goud, |
| Toepassing | Parkeerplaats |
| Werkende Tijd | 1.5S~6S |
|---|---|
| Boomtype | rechte vouwheining |
| Huismateriaal | Staal met poederdeklaag |
| Kleur | Zwart goud, |
| Sollicitatie | Parkeerplaats |
| Boomtype | Rechte Boom, die Boom, Omheining Boom vouwen |
|---|---|
| Kleur van de behuizing | Oranje |
| Toepassing | Parkeerplaats |
| Versnelling | 3s, 6s |
| Boomlengte | Maximum 6M |
| Boomtype | Rechte Boom, die Boom, Omheining Boom vouwen |
|---|---|
| Kleur van de behuizing | Oranje |
| Sollicitatie | Parkeerplaats |
| Snelheid | 3s, 6s |
| Boomlengte | Maximum 6M |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Productnaam | De intelligente Poort van de Verkeersbarrière voor Tolsysteem |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| snelheid | 1s, 3s, 6s |
| Boomlengte | Max.8m |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| Boomtype | Koolstofvezel om Boom |
| Toepassing | voor ondernemingen en instellingen |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | slagboom |
| Motor | Het aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Snelheid | 3~5s regelbaar |
| Macht | 150W |
| voltage | AC220V; AC110V |
| toepassing | parkeerterrein |