| kracht | op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
| Snelheid | 1.5s, 3s, 6s |
| Materiaal | Staal |
| macht | 80W |
| kracht | op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
| Snelheid | 3s, 6s |
| Materiaal | Staal |
| macht | 80W |
| kracht | op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
| Snelheid | 3s, 6s |
| Materiaal | Staal |
| macht | 80W |
| Motorisch materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechte vouwheining |
| Huismateriaal | 304 roestvrij staal |
| Kleur | Geel |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Boomtype | ronde boom |
| kleur | Wit |
| Toepassing | voor ondernemingen en instellingen |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| kleur | Sinaasappel; geel |
| Power | 80W |
| Snelheid | 1s; 3s; 6s |
| Com-Interface | RS485 |
| Materiaal | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Kleur | blauw of rood |
| Snelheid | 1s; 3s; 6s |
| Power | 80W |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| kracht | op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
| Snelheid | 1s, 1.8s, 3s, 6s |
| Huisvesting | Staal |
| macht | 80W |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
|---|---|
| Ce Aprroval | Ja |
| Boomoptie | Rechte |
| Highligheigenschap | Veiligheid |
| Facultatieve Controle | Ja |
| kracht | op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
| Snelheid | 1.5s, 3s, 6s |
| Materiaal | Staal |
| macht | 80W |