| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Snelheid | 3~5s regelbaar |
| macht | 150W |
| spanning | AC220V; AC110V |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Snelheid | 3~5s regelbaar |
| macht | 150W |
| spanning | AC220V; AC110V |
| Toepassing | parkeerterrein |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
|---|---|
| Ce Aprroval | Ja |
| Boomoptie | Rechte |
| Highligheigenschap | Veiligheid |
| Facultatieve Controle | Ja |
| spanning | 220V/110V |
|---|---|
| Motor | AC-motor |
| Snelheid | 3s, 6s |
| Huisvesting | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
| Power | 120W |
| Housing Color | Gold,Sliver,Onyx black,Dark yellow,Jacinth |
|---|---|
| Boom Type | Fence boom |
| Optional Boom | Big octagonal boom,swing boom,Fence boom,Square boom,Fording boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,Circuit Breaker,Adujstable Arm Support,Press Wave,Anti-collision Rubber |
| Verpakking Details | karton |
| spanning | 220V/110V |
|---|---|
| Motor | AC-motor |
| Snelheid | 3s, 6s |
| Huisvesting | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
| macht | 120W |
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Snelheid | 1.5s, 3s, 5s |
| macht | 150W |
| levering | 3~5 werkdagen na ontvangen betaling |
| spanning | AC220V; AC110V |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | Staal |
| Max Boom Length | 8 metes |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
|---|---|
| Ce Aprroval | Ja |
| Boomtype | Rechte |
| Automatische poort | Ja |
| Auto-omgekeerde | Ja |
| kracht | op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
| Huisvesting | Staal |
| Power | 80W |