| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
|---|---|
| Ce Aprroval | Ja |
| Boomtype | 3 omheiningsboom |
| Highligheigenschap | Veiligheid |
| Controleversie | DZX2.1 versie |
| Huisvestingskleur | Goud, Strook, Onyx zwarte, Donkere geel, Jacinth |
|---|---|
| Boomtype | Rechte boom |
| Facultatieve Boom | Grote achthoekige boom, schommelingsboom, Omheiningsboom, Vierkante boom, het Doorwaden boom |
| Facultatieve toebehoren | Lijndetector, Infrarode Fotocel, Stroomonderbreker, Adujstable-Wapensteun, Persgolf, Antibotsingsrub |
| Verpakking Details | karton |
| Materiaal van huisvesting | Zuivel |
|---|---|
| Snelheid van motor | 2~6S verstelbaar |
| Maximale lengte van de boom | 6m |
| Standaardkleur | donkergrijs+lichtgrijs |
| Standaardpakket | kartonnen verpakking |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Verpakking Details | karton |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Verpakking Details | karton |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Snelheid | 1.5s-6s regelbaar |
| Toepassing | Parkeerplaats |
| MTBF | 2.500.000 Keer |
| Kleur | Goud |
| Toepassing | Parkeerplaats |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Motormacht | 180W maximum |
| MTBF | 2.500.000 Keer |
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Het voltage van de controlemechanismeinput | DC24V±10%, 7.5A |
|---|---|
| Toepassing | Parkeerplaats |
| Motormacht | 180W maximum |
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Bescherming | IP54 |
| De Toepassing van de verkeersstroom | 8000 Keer 24 uren |
|---|---|
| Max Motor Speed | 500r/min |
| Voeding | AC220V/110V |
| Waterdicht niveau | IP54 |
| Kleur | Goud |
| Toepassing | Parkeerplaats |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | -35℃~ + 80℃ |
| Naam | De Poort van de boombarrière |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Het voltage van de controlemechanismeinput | DC24V±10%, 7.5A |