| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Naam van het product | Volledige Hoge turnstile poort |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | volledige automatisch |
| Werkende milieu | binnen/openlucht |
| Luchtvochtigheid | Minder dan 90% |
|---|---|
| Snelheid | 3s, 6s |
| Maximum Boomlengte | 4.5m |
| Rotatiesnelheid | 1400RPM |
| kleur | Optionele |
| Werkende milieu | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | - 40°C~55°C |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Breedtelengte | 500--900MM |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na ontvangen betaling |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Motor | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Snelheid | 1.5, 3s, 6s |
| Materiaal | Staal |
| macht | 80W |
| Standaardkleur | Geel; Sinaasappel; Grijs |