| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | omheining 3 |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | Black |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 0.5-0.9 S |
| Boomtype | Koolstofvezel om Boom |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Garantie | 2 jaar |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Com-Interface | RS485 |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| Com-Interface | RS485 |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| Maximum Boomlengte | 6 metes |
| Behuizing | Staal |
| spanning | 110V/220V |
|---|---|
| Snelheid | 6s |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Maximum Boomlengte | 4 metes |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| Com-Interface | RS485 |
|---|---|
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Maximum Boomlengte | 8 metes |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| Verpakking Details | karton |
|---|---|
| Levertijd | 1-20 Dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 10000 sets / maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| materiaal van huisvesting | Staal |
| spanning | 110V/220V |