| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| snelheid | 3s, 6s |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Motorisch materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Huismateriaal | staal |
| Boomtype | Rechte arm, vouwarm, hekarm, telescopische arm |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Geschatte macht | 120W |
|---|---|
| Voeding | 220V, 50HZ/110V, 60HZ |
| Kleur | Facultatief |
| Rationele Snelheid | 1400rpm |
| Verre Afstand | Minder dan 50m |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| spanning | 110V/220V |