| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | Sinaasappel |
| Toepassing | parkeerterrein |
| snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
|---|---|
| Boomtype | omheining 3 |
| kleur | Black |
| Toepassing | voor ondernemingen en instellingen |
| Garantie | 1 jaar |
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
|---|---|
| Boomtype | omheining 3 |
| kleur | zwarte en rood |
| Garantie | 2 jaar |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Motor | Het aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Snelheid | 1.5s, 3s, 5s |
| Macht | 150W |
| Levering | 3~5 werkdagen na ontvangen betaling |
| voltage | AC220V; AC110V |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 0.5-0.9 S |
| Boomtype | Koolstofvezel om Boom |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Garantie | 2 jaar |
| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| Boomlengte | Max.6m |
| Antibotsings | Ja |
| Gebruik | Parkeerplaatsen |
| Kleur | Opvlammende strook, Opvlammend goud |
| Werkende tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| Boomlengte | Max.6m |
| Antibotsings | Ja |
| Max Motor Power | 300W |
| Het werk temperatuur | -35°C~+85°C |
| Communicatie-interface | RS485, RJ45 |
|---|---|
| Het openen/sluitingstijd | 0.6s-1s |
| Gewicht | 60kg |
| Materiaal | Poeder met een laag bedekt staal |
| Werktemperatuur | -30℃~+75℃ |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| Verpakking Details | karton, houten doos |
|---|---|
| Levertijd | 1-20 Dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C, Western union |
| Levering vermogen | 5000 eenheden/weeke |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |